ЦСКА победи Марек Дупница с 5:0 в първия мач от 6-ия кръг на елитната ни група. По този начин "червените" оглавиха таблицата за класииране в А група с 13 точки, но и с мач повече от Лудогорец. Головото шоу стартира с попадение на Буш в 15-ата минута, Карачанаков удвои в 23-ата минута. До почивката се разписа и Кукоч. През второто полувреме Тунчев се разписа в 75-ата минута, както и Маркиньос в 87-ата минута.

ЦСКА поведе с 1:0 с гол в 15-ата минута на Буш, който препарира Михайлов, мушкайки му топката през краката.

Антон Карачанаков удвои в 23-ата минута с перфектно изпълнен пряк свободен удар. В 32-ата минута Кукоч откри головата си сметка за ЦСКА, след като тънък пас на Карачанаков от пряк свободен удар, намери бранителя на ЦСКА и той с топовен шут от 30-ина метра матира Михайлов.

През втората част отново ЦСКА беше господар на терена. Атаките по посока вратата на Михайлов се редяха една след друга. В 50-ата минута Антон Карачанаков вкара топката във вратата, но попадението беше отменено поради засада.

В 73-ата минута Буш начели левия страничен стълб на Михайлов, а в 75-ата минута Тунчев се разписа, след като Михайлов изби удар на Кукоч. До края на двубоя и Маркиньос се разписа с перфектно изпълнен пряк свободен удар в 87-ата минута, пращайки топката в "паяжината" на Михайлов.