Зимбру и ЦСКА завършиха 0:0 в Молдова и така мечтите на "червените" за добро представяне в Европа приключиха. С общ резултат 1:1 молдовците се класират напред.

Домакините си заработиха два бързи жълти картона в първите 10 минути на срещата, а целта беше ясна, да се накъса играта на "червените", тъй като резултатът в първия мач устройваше домакините. В тефтерчето на съдията влязоха Времеа и Дедов.

Тони Силва пробва мерника си в 13-ата минута, но ударът му беше неточен. Най-чистата ситуация пред "червените" се откри в 28-ата минута. Тони Силва стреля опасно към Русу, той изби, а добавката на  Иван Стоянов също не сполучи, а Русу се намеси добре.

Венци Василев напусна терена принудително 3 минути преди края на полувремето. Супусепа влезе.

Минута по-рано Гросу и Дедов изтърваха доста добри положения пред вратата на ЦСКА, а Дивиш се превърна в спасител на тима със спасяванията си.

През втората част "червените" пробваха да вкарат ценен гол, но това така и не се получи. Смените на Стойчо Младенов, който извади Камбуров и Галчев и пусна не техните места Жоаким и Буш не дадоха резултат.

Зимбру не си даваше много зор, по обективни причини, хиксът ги задоволяваше напълно.

В 86-ата минута Бергонси си изпусна нервите и удари без топка Спатару като беше изгонен с директен червен картон, а това показа още повече безпомощността на "червените" в този мач.

В крайна сметка ЦСКА се прибира с наведена глава и ще се концентрира върху изявите си във вътрешния шампионат.

Зимбру  - ЦСКА 0:0

червен картон: Еденилсон Бергонси 86 (ЦСКА)
стадион: "Зимбру", Кишинеу

главен съдия: Марко Фриц (Германия)

жълти картони: Александру Времеа, Александър Дедов, Дан Спатару, Русу (Зимбру); Пламен Крачунов, Маркиньос, Орелиен Жоаким (ЦСКА).

Състави:
ЦСКА: 33. Дивиш, 21. Василев (43-Супусепа), 6. Крачунов, 3. Тунчев, 19. Попов (капитан), 8. Галчев (51-Буш), 22. Бергонси, 73. Стоянов, 7. Тони Силва, 28 Маркиньос, 9 Камбуров (51-Жоаким)

Зимбру: 12. Денис Русу, 26. Александру Времеа, 90. Йон Ярдан, 4. Юлиан Ерхан, 3. Щефан Бурджю, 21. Кирил Павлючек,  11. Александру Дедов, 77. Анатоли Кептин (59-Спатару), 8. Дмитри Климович (60-Потирниче) , 31. Александру Гросу, 25. Жан-Мари Амани (46-Алексеев)