Левски победи ЦСКА с 3:0 в дербито на Елитната юношеска група до 17 години. Срещата бе отложена от 11-и кръг. Мачът се игра на изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов".

В 22-ата минута Левски откри резултата. "Сините" се възползваха от колебание в редиците на ЦСКА при изнасяне на топката, Виктор Добрев отне от Наско Цеков и подаде към Николай Арахангелов, който се разписа за 1:0.

В 36-ата минута играчите на Захари Сираков удвоиха аванса си. Домакините организираха контраатака, която бе завършена от Георги Атанасов с удар от границата на наказателното поле.

В последната минута на първото полувреме Левски направи преднината си класическа. "Сините" отново отнеха топката в половината на съперника чрез Никола Църовски, който подаде към Николай Арахангелов и последният с изстрел от дъгата на наказателното поле вкара втория си гол в мача за 3:0.

Малко след подновяването на играта Йоан Лозанов от ЦСКА удари греда от пряк свободен удар.