Дублиращият тим на ЦСКА изпусна да се поздрави с пълен успех на старта на шампионата в Югозападната Трета лига. Отборът, воден от Стамен Белчев, водеше до последната минута в Самоков с 1:0, но домакините от Рилски спортист се добраха до равенството.

„Съставът на “червените“, изграден само от юноши от Академията, се представи много добре, особено през първото полувреме, когато организира няколко опасни атаки. В 25-та минута многоходово разиграване завърши с центриране на Ясен Спиров отляво и Георги Чорбаджийски майсторски с глава откри резултата. До почивката Божев спаси силен удар под гредата на Неделчев.

През втората част „червените“ продължиха да търсят и втори гол, но без успех. В последните секунди на 4 минутното продължение Рилски спортист се добра щастливо до ремито след разбъркване в наказателното поле на ЦСКА. Следващият мач на „армейците“ е като домакин на Гранит (Владая)”, пишат от ЦСКА.

Съставът на ЦСКА II: Алекс Божев, Виктор Атанасов, Росен Маринов, Мартин Сотиров, Ясен Спиров (67- Йоан-Филип Чавов), Любомир Цветанов, Юлиян Илиев, Петко Панайотов (72-Лъчезар Иванов), Георги Чорбаджийски, Илиян Антонов (89-Илиян Димитров), Павел Жабов.