Християн Петров вкара дебютния си гол с червената фланелка при победата на ЦСКА с 4:1 над Крумовград в "Коматево". След двубой защитникът заяви, че измъчено или не, но отборът му винаги трябва да побеждава.

"Първото полувреме беше доста трудно. Крумовград е стойностен отбор и ни затрудни. Второто полувреме излязохме коренно различно и показахме друго лице. Взехме инициативата и показахме, че сме по-добрият отбор. Заслужихме победата. Винаги ЦСКА трябва да се обри за шампионска титла. Рано е да се каже, но винаги излизаме да побеждаваме. Няма значение как - измъчено или не.

Трябва да излизаме концентрирано от първата минута, за да не е трудно, както беше днес. Мисля, че ще завършим с победи мачовете до края на полусезона", заяви той.