Защитникът на ЦСКА - Мартин Стойчев ще премине пълни медицински изследвания, които ще определят точно каква е контузията му, получена при загубата от Локомотив Пловдив  (1:2). "Червените" стискат палци младежкият национал да се размине с операция, но има и такъв вариант.

Стойчев влезе веднага след почивката, а травмата си получи 11 минути преди края. Той усука дясното си коляно след единоборство с Евандро и се срина на тревата, явно изпитвайки голяма болка. Преди това Стойчев лекуваше контузия в другото коляно, заради която пропусна няколко мача.

Иван Турицов също не е възстановен от травмата си и при това положение най-вероятно ЦСКА ще заложи на Тибо Вион като десен бек за дербито с Левски в неделя.