ЦСКА победи с 3:1 Динамо Москва във втората си контрола от подготвителния си лагер в Турция. Головете за престижния успех вкараха Иван Турицов (23-дузпа),  Бисмарк Чарлз (45) и новото попълнение Маурисио Гарсес (87). Иван Ордец (61) се разписа за московчани, които са втори в класирането на Висшата лига на Русия. Двубоят беше изгледан на живо от националния селекционер Ясен Петров.
Тимът на Стойчо Младенов влезе по-агресивно в мача и още в 3-ата минута пропусна да поведе в резултата. Хубаво центриране на Йомов бе отклонено от Карло Мухар към далечния ъгъл на Лещук, но топката премина встрани от вратата. В 11-ата минута силен шут на капитана на Динамо Москва - Шимански от пряк свободен удар не намери целта.

Отлична атака в 17-ата минута на "червените" матира руската отбрана, но Георги Йомов прати топката право в ръцете на Лещук.

ЦСКА поведе в 23-ата минута от спорна дузпа, отсъдена след единоборство между Вилдсхут и стража на Динамо Москва. Зад бялата точка застана Иван Турицов и хладнокръвно прати топката в мрежата за 1:0.

След попадението руският тим се активизира и в 34-ата минута Мазурин преодоля Юрген Матай и нахлу към вратата на Бусато. С решителен шпагат обаче Турицов изби топката от краката му и предотврати опасността.

В добавеното време на първата част чудесно изпълнен пряк свободен удар от Греъм Кери срещна напречната греда, а дебнещият наблизо Бисмарк Чарлз не сгреши при добавката за 2:0.

На полувремето Стойчо Младенов извърши две промени в състава - под рамката на вратата застана Димитър Евтимов, а Георги Йомов отстъпи мастото си на новото попълнение Маурисио Гарсес.

Динамо намали в 61-ата минута след неразчетено излизане на Димитър Евтимов при центриране от корнер. Иван Ордец го изпревари и и с глава отклони топката в мрежата на ЦСКА - 2:1.

Резервният страж на "червените" се реваншира донякъде с добра изява в 75-ата минута, когато спаси опасен изстрел от на Смолов от дистанция. В 84-ата минута Федерико Варела се озова на добра  позиция, но слабият му удар не затрудни стража на московчани.

Три минути преди края новото попълнение в ЦСКА Маурисио Гарсес се разписа. Бразилецът бе изведен зад гърба на противниковата защита от Амос Юга и технично насочи топката в долния ляв ъгъл на Лещук.

ЦСКА - ДИНАМО МОСКВА 3:1

1:0 Иван Турицов (23-дузпа)
2:0 Бисмарк Чарлз (45)
2:1 Иван Ордец (61)
3:1 Маурисио Гарсес (87)

ЦСКА: 1. Бусато, 19. Турицов, 2. Матей (К), 4. Кох,18. Мазику, 24. Мухар, 3. Жеферсон, 8. Кери, 30. Вилдсхут, 10. Йомов, 17. Чарлс
Треньор Стойчо Младенов

Динамо Москва: 31. Лещук, 2. Варела, 24. Евгениев, 15. Сазанов, 50. Кутицкий, 74. Фомин, 53. Шимански (К), 6. Сулаквелидзе, 22. Жуковский, 14. Мазурин, 70. Тюкавин