ЦСКА допусна катастрофална загуба при юношите. "Червените" отстъпиха с 1:8 на Септември (София) в мач от четвъртия кръг на Елитната група до 17 години. Двубоят се игра на базата на "'червените" в Панчарево.

Талантите на Септември тотално надиграха домакините си и заслужено се поздравиха с четвърта поредна победа в първенството.

Четири гола отбеляза Симеон Александров, Мартин Стойчев добави два, а по веднъж точни бяха Евгений Илиев и Крис Вълчинов.

В края Цветомир Цанев вкара почетен гол за ЦСКА, който в сряда (18 септември) от 12:00 часа гостува на Етър (Велико Търново).

В първите си четири срещи в първенството "червените" постигнаха само една победа, имат едно равенство и две поражения, като днешното 1:8 е срамно за "червените".

ЦСКА: Александър Марковски, Александър Бучков (к), Стоян Гюров, Мартин Сотиров, Димо Славов, Цветелин Стоичков, Калоян Стоилов, Георги

Иванов, Данаил Стойчев, Марк-Емилио Папазов, Цветомир Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Цветомир Йорданов, Мартин Аврамов, Веселин Борисов, Йоан Борносузов, Георги Манев, Христо Арсов

Треньори: Владимир Манчев, Сашо Борисов, Ивайло Иванов, Костадин Джоргов

Септември: Александър Михайлов, Адреан Стойков (Илиян Токев), Мартин Филипов, Теодор Цветанов,  Божидар Пиралков, Панайот Пасков-капитан, Стоян Стоичков (Мирослав Колев), Симеон Александров, Мартин Стойчев, Евгений Илиев (Крис Вълчинов), Красиан Колев; (Светослав Косаков);

Резерви: Мартин Иванов, Георги Кечев, , Мартин Паланков;

Треньор: Андрей Андреев;