Жребият за четвъртфиналите за Купата на България ще бъде изтеглен на 7 ноември (сряда) от 11:00 часа в Националната футболна база "Бояна" в София, информират от Професионалната футболна лига.

Класиралите се осем отбора чрез пълен жребий ще определят четири двойки. Победителите се излъчват по системата на отстраняване в една футболна среща. При равенство в редовното време ще се играят по две продължения от по 15 минути. Ако паритетът се запази, се стига до изпълнение на дузпи.

Домакин ще бъде отборът, изтеглен първи в жребия. Мачовете от четвъртфиналната фаза ще се играят през пролетта на 2019 година.

Ето още веднъж кои отбори се класираха за третия кръг:  Струмска слава, Локомотив Пловдив, ЦСКА, Септември София, Черно море, Етър Велико Търново, Лудогорец и Ботев Пловдив