Защитникът на ЦСКА Сейни Санянг остана неизползвана резерва при при победата на Гамбия с 5:1 над Сейшелите в квалификация за Мондиал 2026. Двубоят се игра в мароканския град Беркане.

Символичните домакини поведоха още в 10-ата минута с гол на Мохамед Бадамоси. Четири по-късно Райън Хенриет изравни.

В началото на второто полувреме гамбийците вкараха два бързи гола. В 52-ата минута Муса Бароу се разписа от дузпа, а три по-късно Янкуба Минте вкара за 3:1.

В 66-ата минута Мохамед Бадамоси с второто си попадение в мача направи резултата 4:1. В 78-ата минута точен беше и Адама Сидибе.

За Гамбия това бяха първи точки в група F, като отборът заемат пето място във временното класиране. Сейшелите са последни с нула точки.