ЦСКА постигна четвърта поредна победа в първенството, след като победи Витоша Бистрица с 6:1 в мач от 6-ия кръг на Първа лига. Чорбаджийски се разписа на два пъти за успеха, Каранга, Тиаго Родригес, Рубен Пинто и Кубемба добавиха останалите попадения за ЦСКА, а почетния гол за гостите реализира Долапчиев.

Срещата премина под диктовката на ЦСКА, а атаките не стихваха още от първата минута.

Още в 5-ата минута Чорбаджийски откри, след като "червените" изпълниха добре корнер, след което Тиаго Родригес поднесе кълбото на главата на бранителя и той се разписа.

Голеадата продължи в 13-ата минута, когато Каранга засече кълбото във вратата на Иванов след отлична атака на ЦСКА.

През първата част футболистите на Витоша организираха няколко по-опасни слизания към Черниаускас, но той беше на ниво.

Стигна се и до третия гол за ЦСКА. В 39-ата минута Чорбаджийски се разписа с глава след центриране на Тиаго от корнер.

През втората част първата по-опасна ситуация беше пред вратата на ЦСКА, но ударът на Христов попадна в ръцете на Черниаускас.

В 51-ата митута на двубоя Гьонов игра с ръка в наказателното поле на Витоша, но съдията не отсъди дузпа.

Три минути по-късно Тиаго се разписа с глава след асистенция отдясно на Стойчо Атанасов.

В 60-ата минута Рубен Пинто нацели гредата зад Иванов. В следващата минута Долапчиев се разписа във вратата на ЦСКА, вкарвайки почетното попадение за Витоша.

До края на двубоя Рубен Пинто и Кубемба направиха резултата 6:1 в полза на "червените". Така ЦСКА вече е на втората позиция и има 13 точки с голова разлика 18:6. Витоша е на последната позиция с 1 точка.

Съставите на двата тима:

ЦСКА: Черниаускас, Атанасов, Недялков, Чорбаджийски, Рубен Пинто, Каранга, Манолев, Малинов, Тиаго Родригес, Бодуров, Кулма
Витоша: Иванов, Гьонов, Узунов, Христозов, Цанков, Кочилов, Христов, Кутев, Лазаров, Пеев, Долапчиев

съдия: Станислав Ставров