ЦСКА стартира по перфектен начин контролните си срещи на лагера в Австрия, след като победи с 3:0 чешкия Прибрам. Това е втори успех за отбора на Добромир Митов през лятото, след като в първата проверка по-рано „червените” надвиха със същия резултат Локомотив Горна Оряховица в Тетевен. Минути записаха и петте нови попълнения за ЦСКА, като силно впечатление направиха с играта си Денис Давидов и Греъм Кери, които стартираха от първата минута. През втората част се появи и Диего Фабрини.

Иначе авансът за ЦСКА дойде след гол на Али Соу в 11-ата минута, а половин час по-късно Енрике Рафаел удвои актива на столичния тим. През второто полувреме именно резервата Фабрини направи класически резултата в Австрия след чудесен рейд отляво на Евандро да Силва.

Два големи пропуска направи новият нападател в тима – Тони Уот, който също игра през втората част, а тимът на Добри Митов нацели на три пъти гредите на чешкия си съперник. Следващата среща за ЦСКА на австрийска земя е на 27-и юни от 19,00 часа срещу опонента на Лудогорец в Шампионска лига – Ференцварош.

Първата интересна ситуация в мача дойде в осмата минута, когато българският тим създаде опасност през центъра. Тиаго подаде на върнали се назад Али Соу, който пусна вдясно за Греъм Кери, но британският офанзивен халф не обработи акуратно топката и ситуацията бе спряна от чешкия тим. Миг по-късно Прибрам създаде атака отдясно, но Нуно Томаш направи добър шпагат в сетния миг преди играч на „зелените” да отправи удар.

В 11-ата минута ЦСКА откри резултата срещу Прибрам. Топката бе центрирана отдясно за Енрике Рафаел, който не се посвени да върне успоредно за Али Соу. Гамбийският таран на „червените” бе с гръб, но обръщайки се и с удар по земя откри резултата – 1:0 за ЦСКА.

След малко повече от четвърт час игра „червените” създадоха хубава атака отдясно. Рафаел Енрике овладя топката и сви встрани за Стойчо Атанасов, но центрирането на десния бек на ЦСКА бе неточно и Алу Соу не успя да играе с топката. В 20-тата минута Тиаго Родригес бе близо до отбелязване на гол. Греъм Кери пусна отляво към дъгата за португалеца, който отправи удар с десния крак, ала стражът на Прибрам улови топката. В 27-ата минута Денис Давидов центрира от корнер, а топката мина през купа от играчи на чешкия тим, но Нуно Пинто не успя да натисне кълбото и да удвои за българския тим.

След 30 минути игра Давидов отново „повтори” упражнението от по-рано и върна назад за Тиаго. Плеймейкърът на ЦСКА нанесе силен удар по земята, но топката се отби в десния страничен стълб на Прибрам. В 35-ата минута Али Соу наказа грешка при изнасянето на топката от Прибрам и пусна наляво за Енрике Рафаел. Крилото на ЦСКА подлъга вратаря и остана на празна врата, но се замота излишно и защитник на чехите изчисти в ъглов удар. В 40-тата минута Енрике Рафаел открадна топката в половината на Прибрам и направи сериозен рейд към вратата на съперника. Последва удар с левия крак, но стражът на чехите с крак отби топката встрани.

Минута по-късно ЦСКА удвои актива си срещу Прибрам. Денис Давидов овладя топката пред наказателното поле на съперника и подаде вляво за Енрике Рафаел. Този път острието в офанзивен план за „червените” излъга вратаря и стреля мигновено, за да покачи – 2:0 за ЦСКА.

През второто полувреме Добромир Митов промени цялата единайсеторка на "червените", като неофициален дебют направиха вратарят Густаво Бусато, стрелецът Тони Уот, както и италианецът Диего Фабрини. В 52-ата минута резервата Тони Уот остана сам срещу вратаря на „зелените”. Англичанинът напредна и предпочете да стреля със сила, отколкото с техника, а топката се отклони в напречната греда на чехите. В 67-ата минута отново Тони Уот бе изведен сам срещу стража на Прибрам, ала английският нападател на ЦСКА овладя „тежко” топката и позволи на вратаря на „зелените” да я овладее без да последва опасен удар към неговата врата.

Дванайсет минути преди края на редовното време ЦСКА направи резултата срещу Прибрам класически. Евандро проби отляво и върна назад за Диего Фабрини. Италианският плеймейкър си спря топката и отправи удар с десния крак от наказателното поле, неоставяйки никакви шансове на стража на Прибрам – 3:0.

До края на срещата "червените" продължиха да диктуват събитията на терена в Австрия, но резултатът се запази 3:0.

ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 2. Стойчо Атанасов, 24. Нуно Томаш, 28. Пламен Гълъбов, 11. Петър Занев, 15. Кристиян Малинов (к), 20. Тиаго Родригес, 7. Денис Давидов, 17. Енрике Рафаел, 8. Греъм Кери, 22. Али Соу

Резерви: 1. Илия Шаламанов, 12. Густаво Бусато, 3. Жеферсон Телес, 4. Божидар Чорбаджийски, 5. Николай Бодуров, 6. Рубен Пинто, 16. Жанио Бикел, 26. Валентин Антов, 18. Мартин Смоленски, 21. Диего Фабрини, 10. Евандро, 23. Митко Митков, 9. Тони Уот