Отборът на ЦСКА U18 постигна нова убедителна победа над Фратрия U18 в среща-реванш за Купата на БФС. Тимът на Румен Трифонов разгроми отново тима от Варна с 5:1, като резултатът бе същият и в първия двубой през изминалата седмица.

Срещата се игра на изкуствения терен в село Старо Оряхово и стартира в 10:00 часа.

Мачът започна ударно за "червените". След четвърт час игра Юлиан Гилов получи топката на тъча, напредна и центрира по земя към Йоан Стилиянов, който с хубав удар насочи кълбото в мрежата за 1:0. Пет минути по-късно Юлиан Гилов удвои от дузпа. В 44-та минута Илия Димитров направи резултата класически. След страхотен индивидуален пробив по крилото на Гилов, крилото центрира и след разбъркване топката попадна в краката на Димитров, който отблизо не сбърка за 3:0.

На почивката старши треньорът Румен Трифонов извърши 4 смени. След час игра Борислав Бенов се присъедини към голмайсторите, а асистенцията за гола му дойде от Димитър Урумов. В 80-та минута Илия Димитров отбеляза втория си гол, правейки резултата разгромен - 5:0. Малко преди края домакините реализираха почетно попадение. Така срещата завърши при резултат 5:1 в полза на ЦСКА U18. | БГНЕС