Един от най-авторитетните латвийски сайтове отдели подобаващо внимание на сблъсъка местния Рига и ЦСКА. В първия двубой българският тим спечели с 1:0 на "Българска армия".

Рига се изправя срещу един от най-авторитетните български отбори в лицето на ЦСКА, а очакванията са за победа над "червените".

Латвийците от sportacentrs.com отбелязват перфектната игра на вратаря Витаутас Черниаускас в първата среща, както и отбелязват уникалния гол на Тиаго, който донесе успеха на ЦСКА преди седем дни.

Рига очаква да отбележи два безответни гола в двубоя, както и да продължи напред в турнира, но ЦСКА едва ли мисли същото.

Според изданието трима-четирима от футболистите на Рига имат различни болежки преди двубоя, но имена не бяха споменати. Към тима се присъедини Денис Ракелс, който идва от Полша, но той няма картотека за мачовете от първия квалификационен кръг от турнира Лига Европа.

Срещата Рига - ЦСКА може да наблюдавате в ефира на DIEMA SPORT, както и минута по минута на Gong.bg